Ostatní akce
0

Studentský kvíz

Termín konání: pondělí, 4. prosince od 18:00 | 80 Kč    Studenti středních a vysokých škol, mlaďoši, POZOR! od října začínáme opět soutěžit! Studentský kvíz je určený pro týmy mladých lidí do 26 let. Hrát se bude v Café Baru v Citadele každé první pondělí v měsíci od 18 hodin. Účastnit se může deset týmů po maximálně šesti členech. […]

Termín konání:

pondělí, 4. prosince od 18:00 | 80 Kč   

studentsky kviz12

Studenti středních a vysokých škol, mlaďoši, POZOR!

od října začínáme opět soutěžit! Studentský kvíz je určený pro týmy mladých lidí do 26 let. Hrát se bude v Café Baru v Citadele každé první pondělí v měsíci od 18 hodin. Účastnit se může deset týmů po maximálně šesti členech. Týmy mohou poskládat jednotlivé školy, party spolužáků, ale i mladých učitelů. Každý soutěžní večer se bude hrát o volné vstupenky do kina Citadela!

Otázky ve Studentském kvízu se pokusíme „šít“ mladým na míru! Nečekejte proto žádné retro, nudný dějepis, zeměpis nebo chemii a fyziku, i když i ty se občas zábavnou formou v kvízu objeví. Ptát se budeme na současnou hudbu, film, kulturu obecně, ale i na celebrity. Chybět nebudou otázky týkající se posledních výstřelků techniky i rychlých aut nebo módy.

Pokud máte rádi ne příliš vážné vědomostní kvízy a zároveň se chcete pobavit a odreagovat na počátku každého týdne, je Studentský kvíz právě pro vás!

Termín: 4.12.2023. Stůl na soutěžní večer si zarezervujte na www.citadela-litvinov.cz
Vstupné za každého člena týmu je 80 Kč.

Přihlášené týmy (max. počet stolů 10):
1. Brambůrkový Voříšek
2. Šlojdové
3. Nakrmený koně
4. Elita národa

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook