Kino
0

Nerozlučná dvojka [Archiv]

Animovaný / Dobrodružný Francie / Španělsko / Belgie Když ve starém divadle v Central parku zhasnou světla, teprve pak všechny loutky doopravdy ožívají. Mezi nimi i dobrácký rytíř Don, kterého už nebaví pořád dokola hrát blázna. Sní o tom, že se stane skutečným hrdinou! Jednoho dne sebere odvahu žít svůj vlastní život a vydává se […]

Animovaný / Dobrodružný
Francie / Španělsko / Belgie

Když ve starém divadle v Central parku zhasnou světla, teprve pak všechny loutky doopravdy ožívají. Mezi nimi i dobrácký rytíř Don, kterého už nebaví pořád dokola hrát blázna. Sní o tom, že se stane skutečným hrdinou! Jednoho dne sebere odvahu žít svůj vlastní život a vydává se objevit velký svět.

V parku mu náhodou zkříží cestu DJ Doggie Dog, opuštěný plyšák, který se chce stát rapperskou hvězdou. To, že je Doggie tak trochu strašpytel, který neustále opakuje předem nahrané fráze, přece nemůže být překážkou. V očích Dona určitě ne!

Každý totiž může změnit své sny ve skutečnost, když se nevzdá.
A na dva čerstvé kamarády čeká za branami parku mnohem větší dobrodružství, než o jakém kdy snili!

Od scenáristů Toy story přichází napínavý rodinný příběh o tom, že přátelství je tím největším dobrodružstvím v životě a i ty nejmenší postavy mohou hrát hrdinské role.

Režie: Jérémie Degruson
Scénář: Bob Barlen, Cal Brunker, Joel Cohen, Jérémie Degruson, Alec Sokolow, Matthieu Zeller
Hrají: Monica Young, Olivier Paris, Donte Paris

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook