Kino
0

Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí – Bio senior [Archiv]

Dokumentární / Sportovní / Nevhodné mládeži do 12 let Česko Snížené vstupné v rámci promítání Bio senior ve výši 60 Kč platí pouze pro seniory od 60 let věku. Ostatní návštěvníci hradí plné vstupné určené distributorem.  Film vypráví příběh Gabriely Soukalové, největší ženské biatlonové hvězdy v naší historii, která se zařadila mezi nejlepší závodnice na […]

Dokumentární / Sportovní / Nevhodné mládeži do 12 let
Česko

Snížené vstupné v rámci promítání Bio senior ve výši 60 Kč platí pouze pro seniory od 60 let věku. Ostatní návštěvníci hradí plné vstupné určené distributorem. 

Film vypráví příběh Gabriely Soukalové, největší ženské biatlonové hvězdy v naší historii, která se zařadila mezi nejlepší závodnice na světě.
Dokumentární snímek sleduje neuvěřitelnou cestu z Jablonce nad Nisou na světový trůn a umožní divákovi proniknout do tajů Gabrielina života.
Sekundárně s tím mapuje vzestup popularity tohoto sportu, na němž má právě ona zásluhu.
Dokázala se stát nejúspěšnější světovou biatlonistkou, ale její životní cesta nebyla jednoduchá. Musela překonat spoustu překážek, ale dostala se až na vrchol, když se stala vítězkou Světového poháru a několikanásobnou olympijskou medailistkou.
Film dokumentuje její vzestup i pád.
Z vrcholu sportovního i společenského postavení se Gabriela ocitla na samém dně. Filmový dokument se zabývá jejími úspěchy, koncem kariéry i rozpadem manželství, které se stalo terčem veřejného zájmu. Jaké byly příčiny? Kdo za to může? Dalo se to zastavit? Odpovědi na tyto otázky získáte v tomto životopisném dokumentu. A nejen to. Dozvíte se také, jak se v nejtěžším momentu života postavit zase na nohy a vydat se vzhůru.
Pokoušela se legendární sportovkyně v minulém roce o comeback?
Filmový dokument „Gabriela Soukalová – pravda se pořád vyplatí“ vám na to odpoví.

Režie: Petr Větrovský
Scénář: Petr Větrovský
Kamera: Robert Štaffen, Lizaveta Kharkovich, Petr Větrovský
Hrají: Gabriela Soukalová

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook