Kino
0

Kočka a pes: Šílené dobrodružství

Promítáme: pátek100 Kč19. července | 21:30 | 2D | dabing Letní kino na koupališti Koldům Komedie / Dobrodružný / Animovaný Francie Hned dvě naprosto nečekané dvojice se spolu musí vydat na dobrodružství a na cestu plnou karambolů a zábavy. Načančaná Monika si hýčká svou internetovou celebritu, kočku Divu. Zloděj Jack právě šlohnul exklusivní drahokam. Jeden […]

Promítáme:

pátek100 Kč
19. července | 21:30 | 2D | dabing

kocka_a_pes

Letní kino na koupališti Koldům

Komedie / Dobrodružný / Animovaný
Francie

Hned dvě naprosto nečekané dvojice se spolu musí vydat na dobrodružství a na cestu plnou karambolů a zábavy. Načančaná Monika si hýčká svou internetovou celebritu, kočku Divu. Zloděj Jack právě šlohnul exklusivní drahokam. Jeden psí podvraťák mu ho spolknul, a tak si ho osvojil. Všichni mají stejnou cestu letadlem, jenže zatímco páníčci bez problémů vzlétnou, kočka a pes vypadnou ze zavazadlového prostoru a zůstanou trčet na zemi.
Kromě počtu nohou snad ani nemohli být rozdílnější. Přesto se shodou řady událostí spolu ocitnou nafoukaná kočka a zatoulaný pes. A stovky mil od nich se musí spojit vyfintěná Monika a hledaný zloděj. Lidská dvojice se vydává hledat své opravdu drahé a cenné miláčky . . a kočka a pes? Ti jsou úplně v koncích. Vyrážejí na zběsilou cestu zasněženou divočinou z Kanady až do New Yorku, kam měli původně letět. Vedle vlastní neschopnosti, divokých zvířat a jiných nástrah čelí ještě jednomu velkému problému. V patách mají policajta, který moc dobře ví o ukradeném drahokamu v psím břiše a chce ho za každou cenu dostat.

Kočka a pes: Šílené dobrodružství je hraná komedie pro celou rodinu, která kombinuje roztomilé zvířecí hrdiny, humor, akci a tradici francouzských komedií.

Vstupné 100 Kč, stejné pro všechny věkové kategorie. Vstupenky k zakoupení pouze v pokladně koupaliště, v den konání. Nelze platit poukázkami.

Režie: Reem Kherici
Scénář: Reem Kherici
Kamera: Dominique Fausset
Hrají: Philippe Lacheau, Reem Kherici, Franck Dubosc, Victor Artus Solaro, Shawn Baichoo, Martin Dansky

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook