Ostatní akce
0

Odborná přednáška – Proč nám vadí inflace a jaká bude? – ZRUŠENO! [Archiv]

Vážení návštěvnící, omlouváme se, ale přednáška plánována na středu 28. 2. 2024 byla zrušena. Děkujeme za pochopení. Zveme Vás na další přednášku z cyklu odborných přednášek , tentokrát na téma ” PROČ NÁM VADÍ INFLACE  A JAKÁ BUDE?”, která se uskuteční ve středu 28.2.2024 od 19:00 hodin v Café Baru Citadela. O inflaci se říká, že […]

Vážení návštěvnící,
omlouváme se, ale přednáška plánována na středu 28. 2. 2024 byla zrušena.
Děkujeme za pochopení.

Zveme Vás na další přednášku z cyklu odborných přednášek , tentokrát na téma ” PROČ NÁM VADÍ INFLACE  A JAKÁ BUDE?”, která se uskuteční ve středu 28.2.2024 od 19:00 hodin v Café Baru Citadela.

O inflaci se říká, že to je skutečná zbraň hromadného ničení. Proč je tak nebezpečná a jak se projevuje, bude obsahem únorové přednášky. Martin Slaný též přiblíží, proč inflace a zdražování není to samé, proč můžeme mít pocit, že ceny rostou rychleji, než říkají statistiky. Věnovat se bude i aktuálnímu období vysoké inflace. Dozvíte se, kde se vysoká inflace vzala, kdo za ní může a jak s ní bojovat. Na závěr zodpoví i otázku, jaká bude inflace na konci roku 2024.

Přednáškou vás provede ekonom a vysokoškolský pedagog Ing. Martin SLANÝ, Ph.D. Působí v investiční skupině DRFG jako předseda dozorčí rady a hlavní ekonom. Vystudoval národní hospodářství na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde získal i doktorát v oboru finance. Na VŠE nadále přednáší makroekonomii. Předešlé pracovní zkušenosti získal mimo jiné jako ekonomický poradce bývalého prezidenta České republiky Václava Klause.

Začátek od 19.00 hodin v Café Baru Citadela
Vstupné 100 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook