Ostatní akce
0

JARNÍ PLES CITADELY [Archiv]

Srdečně zveme Vás i Vaše přátele v sobotu 23. března 2024 na „JARNÍ PLES CITADELY“, jež se stal pravidelnou součástí společenského života města Litvínova a jeho okolí. K tanci i poslechu Vám na společenském sále zahraje desetičlenná hudební skupina Taneční orchestr KLUB 49, která miluje hudbu, písničky a dobrou náladu. Se svým rozsáhlým repertoárem hrají […]

Srdečně zveme Vás i Vaše přátele v sobotu 23. března 2024 na „JARNÍ PLES CITADELY“, jež se stal pravidelnou součástí společenského života města Litvínova a jeho okolí.

K tanci i poslechu Vám na společenském sále zahraje desetičlenná hudební skupina Taneční orchestr KLUB 49, která miluje hudbu, písničky a dobrou náladu. Se svým rozsáhlým repertoárem hrají pro jakoukoliv věkovou kategorii, tak, aby si každý našel své oblíbené písně, ať už je to současná popmusic, rock, bigbeat, latina, disco či jiné.

Speciálním hudebním hostem bude zpěvák ONDŘEJ RUML. Jistě vás potěší i půlnoční barmanská UV show Martina VOGELTANZA, exhibice plná neuvěřitelných efektů tvořených ultrafialovým světlem a podmanivým nasvícením šejkrů a lahví.

V Café Baru Vás dostanou svou živočišnou interpretací známých i méně známých skladeb HAMBAEROS.

Moderování plesu se opět ujme zkušený moderátor Českého rozhlasu MILAN KRÁL. Nebude chybět ani tombola a fotokoutek.

Přijďte prožít skvělou zábavu „nejen“ na tanečním parketu, ale i příjemný večer se svými rodinnými přáteli nebo blízkými známými.

Vstupné sezení 500 Kč/ korzo 400 Kč. Prodej vstupenek v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook