Archiv
0

LIVE STREAM Z DEJVICKÉHO DIVADLA “ELEGANCE MOLEKULY” [Archiv]

Dejvické divadlo se vrací do kin po celé ČR. Přímý přenos jedné z nejúspěšnějších a nejoceňovanějších inscenací  na současném repertoáru Dejvického divadla „ELEGANCE MOLEKULY“ v kinech v jediný večer, a to v neděli 7. dubna 2024 od 19.00 hodin. Tři molekuly, tři muži s vizí a odvahou riskovat. Z chemické laboratoře do lékárny na nejbližším rohu […]

Dejvické divadlo se vrací do kin po celé ČR. Přímý přenos jedné z nejúspěšnějších a nejoceňovanějších inscenací  na současném repertoáru Dejvického divadla „ELEGANCE MOLEKULY“ v kinech v jediný večer, a to v neděli 7. dubna 2024 od 19.00 hodin.

Tři molekuly, tři muži s vizí a odvahou riskovat.

Z chemické laboratoře do lékárny na nejbližším rohu je to často jen pár stovek metrů. Ale molekula léku na téhle cestě projde procesem za stovky milionů dolarů, na kterém se podílejí tisíce lidí. Tedy ta molekula, která má štěstí a dojde do cíle. Tři takové látky a jejich tři „otce“, z nichž jedním byl i geniální český chemik profesor Antonín Holý, sleduje hra Elegance molekuly. Zkoumá vznik a velice dramatický průmyslový vývoj látek z českých chemických laboratoří, které dnes léčí AIDS u více než šedesáti procent pacientů na celém světě.

Hrají: Ivan Trojan, Veronika Khek Kubařová, Martin Myšička, Zdeňka Žádníková, Pavel Šimčík, Petr Vršek, Vladimír Polívka, Václav Jiráček, Elizaveta Maximová, Lada Jelínková

Vstupné 350 Kč. Prodej vstupenek v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.
Předpokládaná délka představení 150 minut (včetně jedné přestávky).

Se srdečným pozdravem

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook