Ostatní akce
0

Studentský kvíz [Archiv]

Studenti středních a vysokých škol, mlaďoši, POZOR! od října začínáme opět soutěžit! Studentský kvíz je určený pro týmy mladých lidí do 26 let. Účastnit se může deset týmů po maximálně šesti členech. Týmy mohou poskládat jednotlivé školy, party spolužáků, ale i mladých učitelů. Každý soutěžní večer se bude hrát o volné vstupenky do kina Citadela! […]

Studenti středních a vysokých škol, mlaďoši, POZOR!

od října začínáme opět soutěžit! Studentský kvíz je určený pro týmy mladých lidí do 26 let. Účastnit se může deset týmů po maximálně šesti členech. Týmy mohou poskládat jednotlivé školy, party spolužáků, ale i mladých učitelů. Každý soutěžní večer se bude hrát o volné vstupenky do kina Citadela!

Otázky ve Studentském kvízu se pokusíme „šít“ mladým na míru! Nečekejte proto žádné retro, nudný dějepis, zeměpis nebo chemii a fyziku, i když i ty se občas zábavnou formou v kvízu objeví. Ptát se budeme na současnou hudbu, film, kulturu obecně, ale i na celebrity. Chybět nebudou otázky týkající se posledních výstřelků techniky i rychlých aut nebo módy.

Pokud máte rádi ne příliš vážné vědomostní kvízy a zároveň se chcete pobavit a odreagovat na počátku každého týdne, je Studentský kvíz právě pro vás!

Termín: pondělí 8.4.2024. Stůl na soutěžní večer si zarezervujte na www.citadela-litvinov.cz
Vstupné za každého člena týmu je 80 Kč.

Přihlášené týmy (max. počet stolů 10):
1. Šlojdové
2. Nakrmený koně
3. Brambůrkový Voříšek

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook