Ostatní akce
0

Crazy Talkshow MARTINA HRANÁČE

Termín konání: pátek, 20. září od 19:00 | 260 Kč    CRAZY TALKSHOW MARTINA HRANÁČE… aneb jak přežít neúspěch… To je pořad plný, někdy až neuvěřitelných historek, scének a písniček. Martin je číšník, co natáčí vtipná videa, má statisíce sledujících na sociálních sítích, miliony zhlédnutí, vlastní podcast, pořad v rádiu, televizi i svou značku Martin vám poradí, […]

Termín konání:

pátek, 20. září od 19:00 | 260 Kč   

M. Hranáč

CRAZY TALKSHOW MARTINA HRANÁČE… aneb jak přežít neúspěch…

To je pořad plný, někdy až neuvěřitelných historek, scének a písniček. Martin je číšník, co natáčí vtipná videa, má statisíce sledujících na sociálních sítích, miliony zhlédnutí, vlastní podcast, pořad v rádiu, televizi i svou značku Martin vám poradí, jak si nePodělat osobní život, kariéru, jak nePodlehnout závislostem, bohatým mužům… a prozradí, jak na sociální sítě.
Martin měl, jak se říká, dobře našlápnuto, hrál v Semaforu, objevil se v reality show i v několika filmech… Pak přišel strmý pád. Co se stalo?

Můžete se zeptat sami, při zábavné show – CRAZY TALKSHOW MARTINA HRANÁČE… aneb jak přežít neúspěch. Moderuje Štěpánka Šmídová.
VAROVÁNÍ: Tento pořad může ovlivnit vaše IQ…

Nebude chybět ani fotokoutek.

KDY: pátek 20.září 2024
KDE: Citadela, Společenský sál od 19.00 hodin
Délka pořadu 90 minut. Nevhodné mládeži do 15 let

Vstupné 260 Kč. Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek v Citadele je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook