Ostatní akce
0

Míša Růžičková: MINIDISKOTÉKA SE SLONÍKEM TONÍKEM

Termín konání: pátek, 18. října od 17:00 | 320 Kč    Písničková show pro nejmenší Ahoj kamarádi, máte rádi zvířátka? Opičky, Hrošíka a ostatní? Společně se Sloníkem Toníkem se vydáme za Orangutanem, Pandou a Lenochodem. Naučíme se, jak se chovat mezi zvířátky Na rovníku a pořádně si to užijeme. Každému z nich zazpíváme písničku a zároveň si zatancujeme. U rozcvičky Ouky Kouky se […]

Termín konání:

pátek, 18. října od 17:00 | 320 Kč   

míša růžičková

Písničková show pro nejmenší

Ahoj kamarádi, máte rádi zvířátka? Opičky, Hrošíka a ostatní?
Společně se Sloníkem Toníkem se vydáme za Orangutanem, Pandou a Lenochodem. Naučíme se, jak se chovat mezi zvířátky Na rovníku a pořádně si to užijeme. Každému z nich zazpíváme písničku a zároveň si zatancujeme.

U rozcvičky Ouky Kouky se protáhneme, Semafor nám ukáže, jestli můžeme přejít cestu, přes kterou jezdí houkající Auta, jako jsou Hasiči a Sanitka. A zopakujeme si, jak je důležité dávat pozor při sportu. Na závěr s Popeláři roztřídíme odpadky, které cestou najdeme a s Policejní písničkou si zacvičíme, zaběháme, zaskáčeme a chytneme zloděje.

A co je nejdůležitější budeme se smát, zpívat, tancovat a budeme mít Krásný den :)
Těší se na vás Míša a Sloník Toník

Termín konání: 18. října 2024
Čas a místo: od 17:00 hodin, Společenský sál Citadely
Vstupné: 320 Kč. Vstupenky můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz – eTickets, k dispozici jsou i prodejní místa Ticketportal.

Držitelé průkazu ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky / jiné slevy NE /
Délka představení je 50 – 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.
Pořadatel akce: Michaela Růžičková

Informace k představení jsou k dispozici zde: minidiskoteka.cz/mc-events/litvinov-citadela/

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook