Kino
0

Pomáda

Promítáme: pátek100 Kč09. srpna | 21:00 | 2D | dabing Letní kino na koupališti Koldům Muzikál / Romantický / Komedie USA Spořádaná středoškolačka Sandy Olssonová z Austrálie se setkává o letních prázdninách s budoucím maturantem Dannym Zukem. Prožijí spolu na pláži u moře nevinný milostný románek. Na konci prázdnin se zamilovaná Sandy s Dannym jen […]

Promítáme:

pátek100 Kč
09. srpna | 21:00 | 2D | dabing

pomáda1

Letní kino na koupališti Koldům

Muzikál / Romantický / Komedie

USA
Spořádaná středoškolačka Sandy Olssonová z Austrálie se setkává o letních prázdninách s budoucím maturantem Dannym Zukem. Prožijí spolu na pláži u moře nevinný milostný románek. Na konci prázdnin se zamilovaná Sandy s Dannym jen těžko loučí. Z Dannyho se po návratu stane zase obdivovaný frajírek, který se svým kamarádům z party T-Birds chlubí letním sexuálním dobrodružstvím. Sandy shodou okolností přechází na střední školu Rydell, kde studuje i Danny, ale neví o tom. Spřátelí se s děvčaty z party Pink Ladies. Mezi ostřílenými spolužačkami působí nevinně a vypráví jim o své letní romantické lásce. Je mile překvapena, když zjistí, že do stejné školy chodí i Danny. Ten je zprvu nadšený, ale nechce si zadat před kamarády. Chová se k ní přezíravě. Sandy je to líto. Na holčičím mejdanu, kterého se zúčastní, zjistí, že ostatní členky Pink Ladies mají také své problémy. Jedna si dopisuje s chlapci z celého světa, druhá chce být kosmetičkou a chce odejít ze školy před maturitou. Rizz, oficiální přítelkyně Kenickieho, také člena T-Birds, baví kluci a střídá je. Sandy začne chodit se sportovcem Tomem, který je však tak trochu ňouma. Danny se jí omluví a přizná se jí, že má na škole určitou reputaci a té se musí držet. Chce se však Sandy zalíbit a proto se zkouší věnovat některým sportům. Ze začátku s neúspěchem. Kenickie se pochlubí, že o prázdninách pracoval, aby si vydělal na ojetinu. Koupí si staré auto a s přáteli ho dává do pořádku. Poškorpí se s Rizz. Na školní ples, který natáčí televize, přijde Rizz ze vzdoru s Putziem z nepřátelské party Scorpions. Na plese se koná soutěž v tanci. Sandy Dannyho přebere vyzývavá Cha-cha, s níž kdysi chodil. S Dannym soutěž vyhrají. Sandy z plesu odejde. Danny se jí později znovu omlouvá a daruje jí svůj prsten. Sandy je do něj zamilovaná. Danny se pokusí o něco víc než o mazlení a Sandy se mu brání. Rizz si myslí, že je těhotná a Kenickie jí řekne, že před svými chybami nemá ve zvyku utíkat. Ona ho však zpraží tím, že dítě čeká s někým jiným. Kenickie se má zúčastnit automobilového závodu s Putziem. Ten ho však před závodem zraní a tak nastoupí Danny.
Vstupné 100 Kč, stejné pro všechny věkové kategorie. Vstupenky k zakoupení pouze v pokladně koupaliště, v den konání. Nelze platit poukázkami.

Režie: Randal Kleiser
Scénář: Bronte Woodard, Allan Carr
Kamera: Bill Butler
Hudba: Jim Jacobs, Warren Casey
Hrají: John Travolta, Olivia Newton-John, Stockard Channing, Jeff Conaway, Barry Pearl, Michael Tucci, Jamie Donnelly, Eve Arden, Dinah Manoff.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook